samotność, randki, samotni

Wczasy dla singli i samotnych

Jesteś singlem i chcesz poznać nowych znajomych? Masz ochotę wyjechać na wczasy i nie masz z kim? Nasze oferty wakacji dla singli są unikalne na rynku - wybieramy te najlepsze i najciekawsze oferty tak, aby nasi Klienci byli jak najbardziej zadowoleni z wyjazdów. Organizujemy je poprzez współpracę z biurami podróży zarówno wczasy w kraju jak i wyjazdy zagraniczne.

Rejsy w Chorwacji

Zapraszamy na organizowane przez nas rejsy żeglarski dla singli min. w Chorwacji. Taki rejs to wspaniała okazja do skosztowania regionalnej kuchni oraz podziwiania pięknych widoków. Nasz doświadczony sternik morski zapozna uczestników rejsu z zasadami żeglugi morskiej, co istotne od uczestników nie są wymagane umiejętności żeglarskie.

więcej

Narty i snowboard dla singli w Alpach

Grupowe wyjazdy narciarskie dla singli i osób samotnych (bez pary) w sezonie zimowym 2016/17. Organizujemy transport, skipass, zakwaterowanie i szkolenia narciarsko -snowboardowe. Oferty wyjazdowe w Alpy dla singli/ indywidualnych narciarzy z zachowaną proporcją płci. Kierunki: Słowacja • Francja • Włochy • Austria

więcej

Nasze pozostałe oferty wczasów dla singli

Zobacz naszą propozycję innych ofert wczasów i wyjazdów organizowanych przez nas.

więcej

O nas · Kontakt · Polityka prywatności · Wakacje dla singli
Tu spotykają się single, samotni z całej Polski.

Praca biuro rachunkowe · Katalog firm Ślubnych i Weselnych · Biura rachunkowe · Portal ślubny · Szkolenie psów · Miejsca na randki

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.