samotność, randki, samotni

Szczęśliwe kamienie i metale dla osób spod danego znaku zodiaku

Od tysięcy lat wśród wielu ludzi panuje przekonanie, że kamienie szlachetne mogą przynieść szczęście, a czasami mogą być pechowe. Ta wiara nie ma oczywiście potwierdzenia w żadnych badaniach naukowych, ale jej korzenie opierają się o głęboką tradycję i zawierają potwierdzenie zawarte zarówno na kartach historii jak i w doświadczeniach wielu z nas. 

Poszczególnym kamieniom szlachetnym przypisuje się charakterystyczne, indywidualne dla nich cechy, jak np. oddziaływanie energetyczne, moc leczenia określonych chorób, przynoszenie szczęścia w miłości, biznesie itp. Na ten temat rozległą wiedzę posiadali już starożytni Babilończycy. Według nich każdy kamień posiada swoją duszę, której wibracja jest wtopiona w rytm kosmosu. Tą naukę kontynuowano w starożytnych Egipcie, w Grecji i później w Rzymie. Jest to w tym ciekawsze, że starożytni nie znali mikroskopu elektronowego i nie byli w stanie dostrzec, że każdy kamień ma swoją indywidualną strukturę krystalograficzną. Są to wspaniałe piramidy, romboedry. trapezoidy, wielościany stworzone z cząsteczek, które nadają kształt krystalizującej formie. Możemy je nazwać duszą minerału. Kryje się w nich wielka, niezgłębiona tajemnica przyrody, która przesycając je swoimi emanacjami stworzyła swoiste nośniki akumulowania energii kosmosu. A może istnieje jakiś ukryty związek pomiędzy wibracjami tych struktur, wibracjami planet i wibracjami organizmów ludzkich? 
Okultyści mówią, że tak. Każda z planet emituje swoje właściwe promieniowanie, a jak nas uczy doświadczenie, ludzie urodzeni w różnych znakach zodiaku, a więc będący w zasięgu różnych planet, wykazują odrębne cechy. 

Wpływy poszczególnych planet mogą być różnie odbierane przez układy krystalitgraficzne budujące konkretne kamienie i właśnie dlatego te kamienie mogą być nośnikami szczęśliwych lub nieszczęśliwych energii przekazywanych człowiekowi.

Wybierz znak zodiaku, aby zobaczyć które kamienie i metale będą szczęśliwe, a jakich należy się wystrzegać:

Aktualne imprezy

Konwersacje z języka angielskiego

Chcesz swobodnie wypowiadać się na różne tematy, poznać nowych znajomych, uczyć się języka angielskiego na luzie i w miłej atmosferze?

Ankieta dla singli

Gratisy za ankietę

Wypełnij dla nas krótką ANKIETĘ (zajmie ci to dosłownie kilka chwil) a otrzymasz:

  • oryginalny przepis na skuteczny afrodyzjak przygotowany specjalnie przez naszego portalowego astrologa
  • poradę Astrologa jak zdobyć kobietę i mężczyznę spod znaku Barana
  • powiadomienie o nowościach na naszym portalu dla singli

Norman - jasnowidz, astrolog, chiromanta, ekspert Tarota

- Pomaga ludziom w różnych komplikacjach życiowych np. pozbyć się uciążliwego pecha. Podejmuje próbę naukowego wyjaśnienia przyczyn niesłychanej siły wróżebnej kart tarota, zajmuje się problematyką reinkarnacji i jej wyznacznikami w ludzkich horoskopach.

Kontakt:

Telefon: (22) 833-57-80, 609-370-271

e-mail: norman.astrolog@wp.pl

O nas · Kontakt · Polityka prywatności · Wakacje dla singli
Tu spotykają się single, samotni z całej Polski.

Praca biuro rachunkowe · Katalog firm Ślubnych i Weselnych · Biura rachunkowe · Portal ślubny · Szkolenie psów · Miejsca na randki

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.