samotność, randki, samotni

Porady jak zdobyć kobietę spod danego znaku zodiaku oraz jak ją poderwać

Sprawdź i wypróbuj nasze sugestie. Czekamy na Wasze uwagi.Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety urodzonej w znaku Barana oraz jak ją poderwać?

Kobiety urodzone w tym znaku zazwyczaj są samodzielne, a często dzięki swojemu uporowi wiele w życiu zdobywają. Lubią walczyć o wytyczone cele, nie unikają podejmowania decyzji, są przedsiębiorcze i odważne. Męczy je rutyna i zaprogramowana codzienność. Marzeniem takiej kobiety jest mężczyzna silniejszy psychicznie od niej, czyli taki, który imponuje jej zarówno hartem ducha , jak i siłą fizyczną, a najlepiej, żeby już zdążył zrobić majątek.

więcej >>


Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety urodzonej w znaku Byka oraz jak ją poderwać?

Znak Byka znajduje się w trygonie znaków ziemskich. Charakter ludzi w nich urodzonych najbardziej bliski jest sprawom ziemskim, konkretnym, związanymi z realiami życia. Do tych cech kobiety z pod znaku Byka, zwłaszcza w młodości wnoszą znaczną wrażliwość uczuciową, romantyzm i najczęściej niewykorzystane zdolności artystyczne. Pragną wyniesienia z życia jak najwięcej radości, wrażeń i emocjonujących przeżyć, a za tym i powodzenia wśród mężczyzn. Te cechy stymulują podświadomą potrzebę afirmacji, najczęściej poprzez taki styl bycia, który oddziaływuje i fascynuje płeć brzydką.

więcej >>


Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety urodzonej w znaku Bliźniąt oraz jak ją poderwać?

Kobieta urodzona w tym znaku zazwyczaj ma wszechstronne zainteresowania i najczęsciej wysoką inteligencję. Jej ciekawość penetruje nieomal wszystkie dziedziny życia, ale rzadko coś zgłębi w stopniu większym niż to jest potrzebne dla towarzyskiej konwersacji. Typowa też jest u niej niechęć do systematycznej codziennej pracy, a zwłaszcza do obowiązków domowych. Z tego względu kobiety urodzone w tym znaku najlepiej się czuja w takich zawodach, w których nie ma monotonii (aktor, adwokat, literat) itp.

więcej >>


Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety urodzonej w znaku Raka oraz jak ją poderwać?

Kobiety urodzone w tym znaku są najserdeczniejsze i najłagodniejsze. Cechuje je wielka wrażliwość emocjonalna, poczucie obowiązku, silne więzi rodzinne i strach przed zmianami. Są ideałem kobiety stworzonej dla domu, dzieci i wymagającej opieki. Konieczne jest dla nich oparcie w kimś, kogo uznają za swojego przyjaciela. Wówczas będą kwitnąc i rozwijać swoje talenty, często artystyczne, ale rzadko awangardowe. Logiczną za tym rzeczą jest fakt, że są bardzo ostrożne w doborze partnera, a wszelkie zmiany są niezmiernie rzadkie. W miłości nie szukają seksownych wrażeń, w tej dziedzinie nie mają szczypty fantazji, a ich przeżycia mają podłoże wyłącznie psychiczne. Rekompensatą jest to, że całkowicie potrafią się podporządkować wymaganiom partnera, wypełniać wszelkie jego potrzeby i będą z tym szczęśliwe. Najważniejszą dla nich rzeczą jest czułość kochanka, gorące zapewnienia o miłości i świadomość opieki z jego strony.

więcej >>


Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety urodzonej w znaku Lwa oraz jak ją poderwać?

To nie jest trudne w przypadku, gdy partner jest na takim stanowisku, które jej imponuje lub jest od niej znacznie lepiej sytuowany. Kobieta urodzona w tym znaku pragnie olśnić swoje koleżanki, zaimponować swojemu otoczeniu i to jest pierwsza przesłanka do tego żeby była szczęśliwa. Drugą jest podświadome pragnienie supermana - jest człowieka o wielkiej sile, zarówno charakteru jak i fizycznej. A jeżeli ktoś te dwa walory w sobie łączy, to już bez najmniejszego oporu może wziąć „ i ciało i duszę”. Najczęściej jednak te wymagania pozostają w sferze marzeń i „Lwica” na siłę doszukuje się tych cech u swoich absztyfikantów. Stąd można wnosić, że w tym wypadku nie ma rzeczy nie możliwych, trzeba tylko bardzo umiejętnie dążyć do celu. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że kobiety urodzone w Lwie źle znoszą samotność i najczęściej lubią flirtować.

więcej >>


Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety urodzonej w znaku Panny oraz jak ją poderwać?

Charakterystyczną cechą kobiety urodzonej w tym znaku jest dokładność, tajemniczość i nieufność. Dużą wagę przywiązuje do jakości swojego mieszkania, czystości, wyglądu zewnętrznego, przy czym nigdy nie będzie błyszczeć oryginalnością ubioru, ale za to wszystko na niej będzie wygodne i praktyczne. Jeżeli pracuje, to jest pracownikiem sumiennym i dokładnym, ale bez błyskotliwych pomysłów i fantazji. Jej poglądy na życie najczęściej mocno tchną konserwatyzmem, a także tym, co niektórzy nazwali by drobnomieszczaństwem.

więcej >>


Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety urodzonej w znaku Wagi oraz jak ją poderwać?

Ujmując rzecz statystycznie można powiedzieć, że kobiety urodzone w tym znaku są najbardziej efektowne i eleganckie w całym Zodiaku. Eleganckie i zawsze szykowne takie, które stosują się do wymagań mody, ale na pierwszym miejscu stawiają swój wygląd. W modnym ciuchu musi być jej dobrze do twarzy i sylwetki. To jest najważniejsze. Jeżeli z jakichś powodów pani urodzona „Wadze” nie ma możliwości dbać o siebie, to bardzo szybko się starzeje fizycznie i psychicznie. Kobiety te nie pragną wielkich pieniędzy, chcą tylko pewności jutra i względnego dobrobytu. Są niezastąpione w zawodach, gdzie duże znaczenie mają kontakty międzyludzkie, indywidualne podejście do każdego zagadnienia, poczucie estetyki i piękna (np. menadżer, dziennikarz, praca w salonie piękności, galerii sztuki, czy nawet w kwiaciarni).

więcej >>


Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety urodzonej w znaku Skorpiona oraz jak ją poderwać?

Jest to zadanie raczej trudne, ponieważ kobiety z pod tego znaku zazwyczaj same wybierają sobie partnerów i potrafią walczyć o nich z podziwu godnym uporem. Ale można próbować i czekać na właściwy moment, a później wszystko pójdzie „jak z płatka”. Kobiety spod tego znaku cechuje: wytrwałość w dążeniu do celu, przenikliwość, skrytość i utalentowanie w różnych dziedzinach. O swoich planach potrafią milczeć, w milczeniu planować, by później zaskoczyć brawurową akcją. Częstym zjawiskiem są u nich jakąś pasje, zadania, które muszą być zrealizowane. Bardzo często chcą rządzić i zajmują eksponowane stanowiska. Wtedy ujawnia się w jej naturze przebiegły strateg, który musi czegoś dokonać lub coś zmienić.

więcej >>


Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety urodzonej w znaku Strzelca oraz jak ją poderwać?

Kobieta urodzona w tym znaku pragnie mieć świadomość, że jest podziwiana, a co najważniejsze pożądana, że kocha się w niej mnóstwo mężczyzn, że jest najbardziej kobieca, pociągająca i seksowna. Czasem te cechy są zagłuszone poprzez wychowanie i wpajane różne zasady moralne, ale podświadomość musi działać. Jednym dowodów na to jest „dom otwarty” i mnóstwo przyjaciół. Zazwyczaj lubi podróże, sport i taniec, a przecież najłatwiej jest w stroju kąpielowym eksponować swoje wdzięki a w rytmie muzyki oczarowywać panów urokiem osobistym. Bardzo często „Strzelcy” mają w sobie żyłkę hazardzisty, a w tym wypadku uwodzenie mężczyzn ma coś z hazardu. Oczywiście trzeba wtedy im dużo obiecywać i wielu z nich się na to nabiera, a trzeba wiedzieć, że kobiety spod znaku Strzelca są mistrzyniami w nie dotrzymywaniu obietnic erotycznych.

więcej >>


Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety urodzonej w znaku Koziorożca oraz jak ją poderwać?

Kobieta urodzona w tym znaku jest zimna jak styczeń, ostrożna, zamknięta w sobie, ma doskonale zorganizowany czas, a przy tym najczęściej jest pracowita i samodzielna. Oczywiście będąc pomiędzy ludźmi może doskonale wpasować się w towarzystwo, zawsze jednak będzie się kontrolować i krytycznie obserwować otoczenie. Kobiety z tego znaku bardzo często robią kariery i potrafią na polu zawodowym skutecznie rywalizować z mężczyznami. Ich działania pozbawione są emocji, zaplanowane, całkowicie podporządkowane chłodnym kalkulacjom. Pod tym doskonale zaprogramowanym pancerzem, kryje się jednak wielka głębia uczuciowa, niedostępna dla nikogo. Poznać ją możemy jedynie poprzez wymowę dzieł artystów głównie malarzy, poetów i muzyków, których wśród „Koziorożców” jest wielu.

więcej >>


Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety urodzonej w znaku Wodnika oraz jak ją poderwać?

Zazwyczaj kobiety urodzone w tym znaku cechuje potrzeba bycia elegancką, ekscentryczną w ubiorach i zachowaniu i istotna podatność do zmiennych nastrojów. Statystycznie, w porównaniu do urodzonych w innych znakach, posiada dużo większą fantazję, oryginalność pomysłów przy wrodzonej inteligencji. Jeżeli te cechy połączyć ze znaczną energią, to jest oczywiste, że te kobiety często wybijają się na wysokie stanowiska, ale również często gwałtownie je tracą. Przyczyn należy szukać w braku rozeznania groźnych sytuacji i w zbytnim zaufaniu do ludzi.

więcej >>


Jak zdobyć i utrzymać uczucie kobiety w znaku Ryb oraz jak ją poderwać?

Kobiety urodzone w tym znaku mają charakter bardzo skomplikowany, zrozumienie ich jest rzeczą prawie niemożliwą, ich reakcje są nie do przewidzenia, natomiast wyczuwają bardzo wiele. Ich intuicja jest prawie niezawodna. Predyspozycje mają raczej do zawodów artystycznych, ale to nie jest regułą, pracują na wszystkich stanowiskach, ale poza tymi, które są ogarnięte pasją artystyczną, lub inną, praca je męczy, a często nie bardzo wiedzą czego chcą.

więcej >>

Aktualne imprezy

Konwersacje z języka angielskiego

Chcesz swobodnie wypowiadać się na różne tematy, poznać nowych znajomych, uczyć się języka angielskiego na luzie i w miłej atmosferze?


Norman - jasnowidz, astrolog, chiromanta, ekspert Tarota

- Pomaga ludziom w różnych komplikacjach życiowych np. pozbyć się uciążliwego pecha. Podejmuje próbę naukowego wyjaśnienia przyczyn niesłychanej siły wróżebnej kart tarota, zajmuje się problematyką reinkarnacji i jej wyznacznikami w ludzkich horoskopach.

Kontakt:

Telefon: (22) 833-57-80, 609-370-271

e-mail: norman.astrolog@wp.pl

Wydane książki:

Jak złagodzić złe przeznaczenie?

przeznaczenie, zły los

Książce przyświeca teza, że nic na świecie nie dzieje się bez przyczyny, że takie pojęcie jak przypadek nie istnieje ...

więcej >>


Tarot w świetle planet i gwiazd

wróżby z kart, Tarot

Książka w sposób łatwy do zrozumienia wyjaśnia pochodzenie nieprawdopodobnej siły wróżebnej kart Tarota. 

więcej>>


Metamorfozy po polsku

metamorfozy w Polsce, powieść

Powieść jest inspirowana przeżyciami klientek i klientów znanego warszawskiego jasnowidza i astrologa. Wartka akcja książki ilustruje wpływ przemian gospodarczych w Polsce na gwałtowny wzrost różnych patologii

więcej >>

O nas · Kontakt · Polityka prywatności · Wakacje dla singli
Tu spotykają się single, samotni z całej Polski.

Praca biuro rachunkowe · Katalog firm Ślubnych i Weselnych · Biura rachunkowe · Portal ślubny · Szkolenie psów · Miejsca na randki

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.