samotność, randki, samotni

Charakterystyka znaków zodiaku

Zobacz jakimi cechami charakteryzują sie poszczególne znaki zodiaku.
Zapis tego życia, a także uzdolnienia i charakter, z jakim się rodzi, można odczytać z horoskopów. na pewno każdy z nas nie raz spostrzegł, jakie są różne predyspozycje psychiczne na przykład ludzi urodzonych w znakach Barana, Bliźniąt, czy Skorpiona.

Astrologia pozwala na bardzo szczegółowe określenie cech charakteru każdego człowieka. Może ktoś teraz się drwiąco uśmiechnie, ale jeżeli skorzysta z przestróg astrologicznych, to przepowiedziane mu doświadczenia życiowe wpłyną na zmianę jego zdania. Najpiękniejszą sprawą w życiu jest miłość. Ludzie, którzy się kochają chcą być razem. I właśnie temu, a nie innym fragmentom horoskopów poświęcony jest ten serwis.
Czy to, co nam się zdaje, że jest upragnioną miłością na pewno nią jest? Czy zawsze tak będzie? Poznajemy cechy charakteru osób wybranych przez serce i ich wzajemne relacje „ja - on”.

Wybierz znak zodiaku aby zobaczyć jakie cechy go charakteryzują

Aktualne imprezy

Konwersacje z języka angielskiego

Chcesz swobodnie wypowiadać się na różne tematy, poznać nowych znajomych, uczyć się języka angielskiego na luzie i w miłej atmosferze?


Ankieta dla singli

Gratisy za ankietę

Wypełnij dla nas krótką ANKIETĘ (zajmie ci to dosłownie kilka chwil) a otrzymasz:

  • oryginalny przepis na skuteczny afrodyzjak przygotowany specjalnie przez naszego portalowego astrologa
  • poradę Astrologa jak zdobyć kobietę i mężczyznę spod znaku Barana
  • powiadomienie o nowościach na naszym portalu dla singli

Norman - jasnowidz, astrolog, chiromanta, ekspert Tarota

- Pomaga ludziom w różnych komplikacjach życiowych np. pozbyć się uciążliwego pecha. Podejmuje próbę naukowego wyjaśnienia przyczyn niesłychanej siły wróżebnej kart tarota, zajmuje się problematyką reinkarnacji i jej wyznacznikami w ludzkich horoskopach.

Kontakt:

Telefon: (22) 833-57-80, 609-370-271

e-mail: norman.astrolog@wp.pl

O nas · Kontakt · Polityka prywatności · Wakacje dla singli
Tu spotykają się single, samotni z całej Polski.

Praca biuro rachunkowe · Katalog firm Ślubnych i Weselnych · Biura rachunkowe · Portal ślubny · Szkolenie psów · Miejsca na randki

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.